Про нас

Оператор протимінної діяльності «Вільний Шлях Є» / Free Way – це команда фахівців, які мають необхідний досвід та спеціалізацію в галузі гуманітарного розмінування. Кожен із наших співробітників отримав необхідну освіту та досвід для здійснення протимінної діяльності.

На даний час компанія з розмінування «Вільний Шлях Є» здійснює такі види протимінної діяльності:

  • Нетехнічне обстеження територій (НТО);
  • Технічне обстеження територій;
  • Розмінування вручну;
  • Очищення району ведення бойових дій;
  • Інформування населення про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни.

Наша місія і що ми робимо

Наша місія полягає у наданні безпечних та надійних послуг з гуманітарного розмінування, щоб люди могли спокійно повертатися до своїх домівок, відвідувати свої житла, безпечно гуляти парками та лісами, займатися сільськогосподарською діяльністю, не побоюючись за своє життя.

Мета компанії

Мета компанії «Вільний Шлях Є» – захистити цивільне населення від загрози вибухонебезпечних пережитків війни (ВПВ). Ми працюємо з урядами, міжнародними організаціями та агентствами для проведення гуманітарного розмінування мінних полів, мін-пасток та інших територій, де вибухонебезпечні боєприпаси були скинуті або залишені воюючими сторонами.

Що таке гуманітарне розмінування?

Гуманітарне розмінування – це очищення місцевості та об'єктів від вибухонебезпечних предметів, яке здійснюється з метою забезпечення безпеки життя населення. Сюди входить очищення від наземних мін, бомб, що не розірвалися, та нейтралізація токсичних зон.

Основним завданням гуманітарного розмінування є забезпечення безпеки життя людей у конкретному районі: або внаслідок аварії, або через війну. Робота, що виконується саперами, охоплює широкий спектр завдань: від видалення мін на замінованих територіях, з пам'ятників та цвинтарів до усунення пошкоджень інфраструктури, спричинених вибухами.