Про нас

Наша компанія – це команда фахівців, які мають необхідний досвід та спеціалізацію в галузі гуманітарного розмінування. Кожен із наших співробітників отримав необхідну освіту та досвід для здійснення протимінної діяльності.

В даний час ми здійснюємо наступні види протимінної діяльності:

  • Нетехнічне обстеження та інформування населення
  • Технічне обстеження
  • Розмінування
  • Очищення району ведення бойових дій
  • Знищення мін та вибухонебезпечних залишків війни.

Наша місія і що ми робимо

Наша місія полягає у наданні безпечних та надійних послуг з гуманітарного розмінування, щоб люди могли спокійно повертатися до своїх домівок, відвідувати свої житла, безпечно гуляти парками та лісами, займатися сільськогосподарською діяльністю, не побоюючись за своє життя.

Мета компанії

Мета нашої компанії – захистити цивільне населення від загрози вибухонебезпечних пережитків війни (ВПВ). Ми працюємо з урядами, міжнародними організаціями та агентствами для проведення гуманітарного розмінування мінних полів, мін-пасток та інших територій, де вибухонебезпечні боєприпаси були скинуті або залишені воюючими сторонами. Основним завданням гуманітарного розмінування є забезпечення безпеки життя людей у конкретному районі: або внаслідок аварії, або через війну. Робота, що виконується саперами, охоплює широкий спектр завдань: від видалення мін із замінованих територій, пам'ятників та цвинтарів до усунення пошкоджень інфраструктури, спричинених вибухами.

Що таке гуманітарне розмінування?

Гуманітарне розмінування – це очищення місцевості та об'єктів від вибухонебезпечних предметів, яке здійснюється з метою забезпечення безпеки життя населення. Сюди входить очищення від наземних мін, бомб, що не розірвалися, та токсичних зон.